KPP Lębork

Nie za długo cieszyli się swoim łupem dwaj mężczyźni, którzy z lęborskiej stacji paliw ukradli kilka butelek olejów silnikowych. Po ucieczce zostali złapani przez policjantów z Lęborka. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork
KPP Lębork

Po godzinie 17.00 dyżurny lęborskiej Policji otrzymał zgłoszenie kradzieży jakiej dokonali dwaj mężczyźni na stacji paliw w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego. Złodzieje ukradli 4 litry oleju silnikowego o wartości prawie 600 zł. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci z zapisu monitoringu rozpoznali sprawców kradzieży. Już kilka minut po tym jak złodzieje uciekli ze skradzionym mieniem, policjanci zatrzymali ich w centrum miasta. Mężczyźni w wieku 47 i 41 lat byli pijani, mieli przy sobie skradziony olej, który policjanci zwrócili na stację paliw.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnych celach, a dzisiaj zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty kradzieży. 41-latek dodatkowo odpowie za kradzież sklepową jakiej dokonał dwa dni temu i dzięki zapisu monitoringu również został rozpoznany przez policjantów z Zespołu Wykroczeń. Za kradzież mienia mężczyznom grozi do 5 lat pozbawiania wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.