fot. KWP Gdańsk

Wczoraj zarzut gróźb karalnych usłyszał 20-letni mieszkaniec Kutna. Mężczyzna wczesnym rankiem w minioną niedzielę we Władysławowie wyciągnął z kabury pistolet na kulki i groził nim 37-letniemu mieszkańcowi Władysławowa. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zabezpieczyli atrapę broni. Za stosowanie gróźb karalnych grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Gdańsk
fot. KWP Gdańsk

Władysławowscy funkcjonariusze w minioną niedzielę przed godz. 7.00 odebrali zgłoszenie o groźbach przy użyciu broni palnej. Bardzo szybko udali się na jedną z ulic miasta, gdzie czekał 37-letni pokrzywdzony – mieszkaniec miasta. Okazało się, że na miejscu jest również sprawca zdarzenia. Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Kutna, mężczyzna miał pod kurtką w kaburze imitację broni palnej na tzw. kulki. Przedmiot został przez mundurowych zabezpieczony, a sprawca przewieziony do policyjnego aresztu. 20-latek był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Śledczy ustalili, że zatrzymany mieszkaniec Kutna zauważył jak pokrzywdzony kłóci się z dwiema osobami, więc postanowił im pomóc kierując broń w kierunku 37-latka.

Wczoraj śledczy przesłuchali mężczyznę i postawili mu zarzut gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.