fot. Agnieszka Pałac

MIXER Regionalny Łódzkie 2013, na którym nie mogło zabraknąć Łeby jest już za nami. W drugi weekend września przy pomocy Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Przystań Łeba Resort&Restaurant, pracownicy Centrum Informacji Turystycznej w Łebie wybrali się do Łodzi z promocją miasta, powiatu i województwa pomorskiego.

fot. Agnieszka Pałac
fot. Agnieszka Pałac

Jarmark Wojewódzki w Łodzi jest wielkim wydarzeniem dla mieszkańców całego województwa łódzkiego. W tym roku zorganizowany był on na terenie Atlas Areny w Łodzi. Łodzianie mogli poznać atrakcje Łeby i okolic.

– W tym roku dodatkowo udało nam się zaistnieć na antenie TVP, podczas wejścia na żywo – mówi Paweł Dąbrowski z UM Łeba. Asystent Starosty Lęborskiego Tomasz Sopyłło wypowiadał się na temat Łeby i Powiatu Lęborskiego w towarzystwie Witolda Stępnia – Marszałka Województwa Łódzkiego i Marcina Pamfila – Prezesa Spółki Termy Uniejów.

Łebskie stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów i mieszkańców Łodzi, o czym świadczyła bardzo wysoka frekwencja. Odwiedzające je osoby przede wszystkim chciały dowiedzieć się czegoś więcej o Łebie. Często słychać było krótkie, lecz bardzo budujące słowa „Moja ukochana Łeba”. Widok stoiska promocyjnego Łeby w centrum Łodzi, przyciągał uwagę wszystkich. Wiele osób żegnało się słowami: „Do zobaczenia w Łebie!”

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.