UM Lębork

W związku z opracowywanym projektem pn.: „Budowa Obwodnicy Wschodniej Lęborka w ciągu drogi wojewódzkiej 214”, 5 września o godzinie 16:00 w Urzędzie Miejskim w Lęborku odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach konsultacji społecznych. 

UM Lębork
UM Lębork

Dziś w Urzędzie Miejskim w Lęborku, w sali 101 (Sala Rajców) odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach konsultacji społecznych. Spotkanie ma na celu zasięgnięcie opinii mieszkańców oraz właścicieli gruntów, na których będzie zlokalizowana ww. inwestycja.

Przedstawiciele biura projektowego przy udziale Inwestora odpowiedzą na pytania dotyczące planowanej inwestycji. Wnioski dotyczące przedsięwzięcia można składać do 17 września br. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące formy i sposobu ich składania umieszczone są na formularzu wniosku.

Ramowy przebieg spotkania:

  • 16.00 – 16.45 – Prezentacja proponowanych wariantów przebiegu obwodnicy.
  • 16.45 – 17.45 – Wyjaśnienia dotyczące szczegółów projektowych (pytania i odpowiedzi).
  • 17.45 – 18.00 – Zebranie wypełnionych wniosków.

Każdy zainteresowany może wziąć udział w spotkaniu. Materiały do wglądu wraz z formularzem wniosku znajdują się na stronie internetowej Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku: www.zdw-gdansk.pl oraz biura projektowego Projekty i Nadzory Drogowe EUROPROJEKT Andrzej Kula: www.europrojekt.bielsko.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.