archiwum

W sobotę, 24 sierpnia nad jeziorem Lubowidzkim odbędą się Mistrzostwa Lęborka w Pływaniu Długodystansowym. Zawody mają charakter otwarty. Zawodnicy będą musieli pokonać dystans ok. 2 tys. metrów. 

archiwum
archiwum

W najbliższą sobotę na plaży Miron (dawna plaża miejska) amatorzy pływania będą mieli doskonałą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności i wytrzymałości. W tym dniu po raz dziesiąty odbędą się lęborskie mistrzostwa w pływaniu długodystansowym. Uczestnicy będą podzieleni na dwie kategorie wiekowe: do 29 oraz od 30 lat (klasyfikacja kobiet i mężczyzn).

Organizowane zawody pływackie mają na celu popularyzację tego sportu. Mistrzostwa rozpoczną się o godzinie 16.00 natomiast godzinę później nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Zwycięzcy otrzymają puchary, nagrody finansowe oraz dyplomy. Pamiątkowy puchar dostanie również najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów. Pozostali uczestnicy otrzymają medale.

Nad bezpieczeństwem pływaków czuwać będą Ratownicy z Drużyny WOPR przy Centrum Sportu i Rekreacji oraz Jednostka Terenowa WOPR.

Chęć udziału w zawodach można zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 502 154 860 lub osobiście w dniu zawodów w biurze zawodów na plaży „MIRON” w godz. 14.00 do 15.30. Niepełnoletni chcący spróbować swoich sił w mistrzostwach muszą mieć pisemną zgodę opiekunów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.