fot. KPP

Policjantka z lęborskiej komendy przypomniała dzieciom z Miejskiego Domu Kultury o bezpieczeństwie w trakcie wakacji. Dzieci z uwagą wysłuchały policjantki i odpowiadały na zadawane przez nią pytania. Spotkanie odbyło się w ramach prewencyjnych spotkań z dziećmi i młodzieżą jakie organizowane są przez lęborska komendę w czasie wakacji.

fot. KPP
fot. KPP

Kilkunastoosobowa grupa dzieci, które początek wakacji spędzają na zajęciach w Miejskim Domu Kultury, w Lęborku spotkały się z policjantką z lęborskiej komendy, która w trakcie godzinnej pogadanki przypomniała o zasadach bezpiecznego spędzania wakacji.

Policjantka, zajmująca się profilaktyką dzieci i młodzieży przypomniała uczestnikom spotkania o zasadach zachowania nad wodą oraz na drodze. Dzieci z uwagą wysłuchały informacji jakimi dzieliła się funkcjonariuszka, po czym zadawały dużo pytań związanych z tematyką bezpieczeństwa.

Prowadząca spotkanie poruszyła również tematykę związaną z nawiązywaniem kontaktów wakacyjnych z nieznajomymi oraz zagrożenia jakie niosą różnego rodzaju niedozwolone prawem używki.

Pogadanka z dziećmi odbyła się na zaproszenie dyrekcji Miejskiego Domu Kultury w Lęborku, w ramach prewencyjnych spotkań z dziećmi i młodzieżą jakie organizowane są przez lęborska komendę w czasie wakacji. Spotkania te mają na celu zapobieganie nieszczęśliwym wypadkom nad woda i na drogach oraz przybliżyć aspekty prawne zażywania niedozwolonych używek.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.