Mat. prasowe

Jak co roku Gdynia hucznie świętuje początek lata. Impreza pod nazwą „Cudawianki” tradycyjnie odbędzie się 22 czerwca i potrwa od południa aż do świtu. W ubiegłym roku w imprezie wzięło udział  30 tys. osób. 

Mat. prasowe
Mat. prasowe

 Impreza Cudawianki będzie wypełniona ciekawym programem. Najpierw w sobotę w Parku Rady Europy odbędzie się Cudapiknik z warsztatami tanecznymi i wyplataniem etno i ekowianków. Organizatorzy zapraszają na wielkie gdyńskie leniuchowanie. Możemy przynieść koce, książki i prowiant. Piknik potrwa do godziny 20:00.

Potem na Plaży Śródmieście królować będzie muzyka. Wystąpią: AYO, Julia Marcell, L.U.C., Herkules and Love Affair.Gwiązdą wieczoru będzie oczywiście AYO, niezwykle utalentowana wokalistka, która sprzedała w Polsce ponad 40 tys. płyt.

Fot. UM Gdynia
Fot. UM Gdynia

 Fajnym pomysłem jest też Summer Swap, plenerowa letnia wymiana ciuchów. Każdy kto przyniesie koszulkę będzie mógł wziąć udział w warsztatach projektowania mody i pozna techniki produkcji recyklingowych torebek. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

1 KOMENTARZ

  1. Ja się wybieram na koncert AYO:) Ale pozostałe atrakcje Cudawianków też warte są naszego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.