fot. nadesłane

W Gminnym Ośrodku Kultury w Wicku odbyły się Mistrzostwa Gminy Wicko 2013 o Puchar Wójta w podnoszeniu ciężarów i siłowaniu na rękę. Chociaż liczba uczestników zawodów nie była oszałamiająca, to rekord ustanowiony przez Mirosława Kramek robił spore wrażenie.

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Mirosław Kramek podniósł w konkurencji martwy ciąg oszałamiający ciężar 340 kg. Zagwarantowało mu to bezkonkurencyjne zwycięstwo w kategorii mężczyzn. Kolejni w tej konkurencji na podium znaleźli się: II miejsce – Paweł Kosik z wynikiem 210 kg oraz III miejsce – Jerzy Blok z wynikiem 190 kg.

Wśród kobiet najlepsza w tej konkurencji okazała się Beata Kramek z wynikiem 145 kg. Zawodnicy spróbowali swoich sił również w wyciskaniu ciężarów leżąc na ławeczce gdzie najlepszym okazał się Łukasz Lodziński jak również w siłowaniu na rękę, gdzie I miejsce wśród mężczyzn przypadło Pawłowi Kosik.

Poza konkurencjami stricte siłowymi mogliśmy zobaczyć walki pokazowe dzieci i młodzieży z klubu bokserskiego „GARDA Wicko” oraz klubu karate Okinawan Goku-Ryu.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.