fot. KPP

We wtorek na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Mosty w okolicach Lęborka doszło do groźnie wyglądającego zderzenia czołowego dwóch pojazdów. Na szczęście uczestnikom nic się nie stało, sprawca otrzymał mandat karny, ale przez ponad godzinę policjanci musieli ręcznie kierować ruchem gdyż środek skrzyżowania był zajęty do czasu usunięcia pojazdów.

fot. KPP
fot. KPP

– We wtorek kilka minut po 10 dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 6 z ul. Kwiatową w Mostach. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol drogówki oraz służby ratunkowe – informuje asp. Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej policji.. – Po chwili policjanci dojechali na miejsce i ustalili, że w wyniku zderzenia dwóch mercedesów, kierująca jednym z nich kobieta została zabrana do szpitala. –

Z uwagi na fakt, że do zderzenia doszło na środku skrzyżowania bardzo ruchliwej drogi krajowej nr 6, policjanci musieli prowadzić ręczną regulację ruchem przez ponad godzinę. Po opatrzeniu w szpitalu, uczestniczkę zderzenia zwolniono gdyż nie stwierdzono poważniejszych obrażeń, wobec czego policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję drogową.

[youtube_sc url=http://youtu.be/6dRokc4YM1c]

Sprawcę kolizji – 36 letniego kierowcę dostawczego mercedesa, policjanci ukarali 500 zł mandatem karnym za wymuszenie pierwszeństwa przejazdu i spowodowanie kolizji. Na konto kierowcy wpłynie również 6 punktów karnych. Miejsce zdarzenia policjanci zabezpieczali do czasu odholowania pojazdów i uprzątnięcia jezdni przez strażaków z płynów jakie wylały się z samochodów.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.