KPP Lębork
Policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali kierowcę samochodu ciężarowego, który omal nie doprowadził do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Mężczyzna już został przesłuchany, a policjanci skierują wniosek do sądu o ukaranie. Za wykroczenia jakich się dopuścił kierowca grozi mu do 5 tys. zł grzywny.
KPP Lębork
KPP Lębork

Dzięki ogłoszeniom w mediach oraz zgłoszeniu anonimowego mieszkańca Lęborka policjanci z lęborskiej drogówki zatrzymali kierowcę scani, który 9 mają prawie doprowadził do poważnego wypadku. Przypomnijmy. Kierowca scani nieprawidłowo zabezpieczył przewożony ładunek i w trakcie jazdy drogą W214 w miejscowości Rybki jedna z dużych bali drewna spadła z naczepy i omal nie uderzyła w jadący z przeciwka samochód osobowy.

Policjanci zatrzymali podczas kontroli dowód rejestracyjny od ciągnika i naczepy z uwagi na rażąco zły stan techniczny pojazdów. Po zakończonej kontroli mężczyzna został przesłuchany w lęborskiej komendzie i usłyszał zarzuty spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym oraz nieprawidłowego zabezpieczenia przewożonego ładunku. Policjanci skierują sprawę z wnioskiem o ukaranie do sądu, który za wykroczenia jakich dopuścił się kierowca może orzec do 5 tys. zł grzywny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.