KPP Lębork

Policjant z lęborskiej drogówki, który 19 kwietnia zapobiegł katastrofie na przejeździe kolejowym w Mostach koło Lęborka, został wczoraj nagrodzony przez Dyrekcję PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Policjant otrzymał podziękowania, drobne upominki oraz dwa vouchery na bezpłatny przejazd pociągami PKP Intercity.

KPP Lębork
KPP Lębork

W poniedziałek w siedzibie PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w Gdyni, mł.asp. Marcin Majchrzak z lęborskiej policji otrzymał z rąk Dyrektora PKP PLK Gdynia – Juliana Skrochockiego dyplom z podziękowaniami za postawę jaką wykazał się 19 kwietnia na przejeździe kolejowym w Mostach, gdzie swoim zachowaniem zapobiegł katastrofie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lokalnych i ogólnopolskich mediów.

Mł.asp. Marcin Majchrzak podczas wywiadów podkreślał, że nie zrobił nic nadzwyczajnego, że każdy powinien zachować się tak jak on. Mówił, że znalazł się w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i po prostu zareagował instynktownie. Oprócz podziękowań od PKP PLK S.A. policjant lęborskiej drogówki otrzymał drobne upominki oraz dwa vouchery na bezpłatny przejazd PKP Intercity.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.