UM Lębork
Dziś ruszyła czwarta edycja, organizowanego przez Fundację Muszkieterów, ogólnopolskiego plebiscytu „Zagłosuj na Swoje Miasto”. Mieszkańcy 171 miejscowości,  wybiorą dwie lokalizacje dla kolejnych placów zabaw. Zachęcamy do udziału w konkursie o nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla Lęborka! Głosowanie potrwa do 27 maja.
UM Lębork
UM Lębork

W ramach plebiscytu „Zagłosuj na swoje miasto”, mieszkańcy Lęborka będą mogli wysyłać SMS o treści PLAC.70 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W dwóch miejscowościach, które uzyskają największą liczbę głosów, zostaną wybudowane nowoczesne, kolorowe i bezpieczne place zabaw, ufundowane przez Fundacje Muszkieterów. Każdy z nich będzie kosztował blisko 30 tys. zł.

Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięskich miast nastąpi tego samego dnia o godz. 15:00, a wyniki zamieszczone zostaną w na stronie internetowej konkursu:www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, Fundacji Muszkieterów udało się wybudować 90 takich placów. Łączna wartość zakupu sprzętu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2,7 mln złotych. W zeszłorocznym konkursie „Zagłosuj na Swoje Miasto” zwycięzył Szczecinek. Place zabaw powstały także w Choszcznie i Wieluniu, gdyż obie miejscowości zdobywając taka samą ilość głosów znalazły się na drugim miejscu. Docelowo Muszkieterowie zamierzają postawić place zabaw w każdej miejscowości, w której znajdują się supermarkety Intermarché i Bricomarché.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.