KPP Lębork

W zeszłym tygodniu policjanci z lęborskiej drogówki oraz dzielnicowi z Łeby we współpracy ze szkołami prowadzili egzaminy praktyczne i teoretyczne do turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego na terenie gmin i miast. Wyłonieni w konkursie zwycięzcy 19 kwietnia  przystąpią do turnieju powiatowego.

KPP Lębork
KPP Lębork

Dzielnicowi z Łeby i policjanci z lęborskiej drogówki zakończyli eliminacje do powiatowego turnieju wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. W trakcie turnieju policjanci i wyznaczeni nauczyciele sprawdzali wiedzę teoretyczną młodych uczestników na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz sprawdzali ich umiejętności jazdy rowerem na specjalnych torach przeszkód. Poziom wiedzy wszystkich uczestników był bardzo wysoki.

Wyłonieni w konkursie zwycięzcy przystąpią do powiatowego turnieju, który 19 kwietnia odbędzie się w Zespole Szkół w Łebieniu. Zwycięzcy eliminacji powiatowych będą reprezentowali szkoły naszego powiatu w turnieju wojewódzkim. Wyniki wszystkich etapów turnieju BRD potwierdzają, że przygotowanie teoretyczne i praktyczne młodych ludzi – uczestników turnieju, jest na bardzo wysokim poziomie. Tak duża wiedza na temat bezpieczeństwa, świadczy o wzroście świadomości wśród młodzieży i z pewnością będzie owocowała w przyszłości mniejszą liczbą zdarzeń drogowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.