KPP Lębork

Do Komendy Powiatowej Policji w Lęborku trafili nowi policjanci. Trzech panów wstąpiło w szeregi Policji i już za kilka miesięcy wyjdą patrolować ulice. Do końca tego roku, łącznie 11 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery kobiety, będzie można spotkać na ulicach naszego miasta.

KPP Lębork
KPP Lębork

Dzisiaj trzech nowych policjantów przywitał w lęborskiej komendzie z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku – kom. Krzysztof Świątczak. Post. Krzysztof Hebel, post. Artur Fijałkowski i post. Marek Klein już za kilka miesięcy po ukończeniu kursu podstawowego zasilą szeregi lęborskich policjantów. Różne były ich dotychczasowe drogi zawodowe jednak wspólnie wybrali służbę dla kraju. Do końca bieżącego roku łącznie 11 nowych funkcjonariuszy, w tym cztery panie, zasili szeregi lęborskich policjantów, których będzie można spotkać w trakcie patroli ulic naszego miasta.

Podczas spotkania z nowymi pracownikami z-ca Komendanta KPP w Lęborku zapoznał ich z ogólną charakterystyką służby w formacji mundurowej, wspomniał o wyrzeczeniach jakie niesie praca w mundurze policyjnym i zapoznał z zasadami etyki zawodowej policjanta. Już za kilka dni nowo przyjęta trójka policjantów będzie brać udział w uroczystym ślubowaniu jakie odbędzie się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.