fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

W piątek, 22 marca gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku będzie Bartosz Kaiser – lęborczanin, autor powieści „Krwawe nadzienie”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku

Książka, której autorem jest Bartosz Kaiser ukazała się w końcu 2012 r. nakładem wydawnictwa Novae Res, które promuje utalentowanych polskich debiutantów. A do takich bezspornie należy dwudziestolatek z Lęborka.

„W cichym amerykańskim miasteczku Tametown życie toczy się leniwie. Perfekcyjne panie domu czekają na swoich mężów w schludnych mieszkaniach, a czas mija im na gotowaniu, sprzątaniu i plotkowaniu. Jedną z gospodyń jest Stacy Robertson, z pozoru mająca wszystko, czego dusza zapragnie – piękny dom i kochającego męża. Jednak Stacy ukrywa pewien sekret – w dzieciństwie była świadkiem brutalnego morderstwa. Wspomnienia, które usiłuje ukryć i presja związana z mieszkaniem w idealnym miasteczku stają się coraz bardziej uciążliwe. Jedno krwawe wydarzenie uwalnia szaleństwo, które zmieni życie Stacy i całego Tametown, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.