fot. Policja Wejherowo

35-letni mężczyzna został zatrzymany za zamienianie etykiet z cenami na produktach w jednym z centrów handlowych w Rumi. Chciał przez to zapłacić mniej za zakupy. Policjanci z Rumi zatrzymali oszusta, noc spędził w areszcie. Za przestępstwo oszustwa grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy nawet do 8 lat.

fot. Policja Wejherowo
fot. Policja Wejherowo

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna, to 35-letni mieszkaniec Wejherowa. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna podczas zakupów w centrum handlowym podmienił etykiety z ceną na kilku towarach, tym samym chciał obniżyć koszt swoich zakupów. 35-latek zmienił etykiety na kupowanych pralinach, bombonierach i lalkach – informuje Komenda

Powiatowa Policji w Wejherowie. Pracownicy ochrony zauważyli, że mężczyzna coś „majstrował” przy kupowanym towarze, ujęli sprawcę i powiadomili policję. Wejherowianin został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie w policyjnym areszcie spędził dzisiejszą noc. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy nawet do 8 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.