fot. ŁukaszH

„Wyborcze obietnice 2010”, pod takim hasłem ruszyła w Lęborku akcja, której celem jest weryfikacja obietnic wyborczych złożonych przez lęborskich polityków w trakcie ostatnich wyborów. Akcję organizuje Inicjatywa 2200.

fot. ŁukaszH
fot. ŁukaszH

Akcja prowadzona będzie w dwóch etapach. Pierwszy z nich będzie polegać na weryfikacji programów i materiałów wyborczych poszczególnych polityków.

– Tutaj szczególnie liczymy na mieszkańców, którzy poprzez przesyłanie do nas takich materiałów mogą aktywnie włączyć się w proces weryfikacji złożonych obietnic oraz brać aktywny udział we współdecydowaniu o losach naszej lokalnej społeczności – mówi jeden z przedstawicieli Inicjatywy 2200. Drugim etapem będzie próba uzyskania informacji od samych polityków na temat realizacji poszczególnych punktów ich programów wyborczych.

Każdy mieszkaniec, który jest w posiadaniu ciekawych materiałów w postaci ulotek, plakatów, amatorskich filmów może je przesyłać na adres inicjatywa2200@onet.pl lub poprzez wiadomość Facebookowym profilu Inicjatywa 2200.

mat. prasowe
mat. prasowe

Inicjatywa 2200, to ruch zrzeszający lokalną społeczność Lęborka. Korzystając z artykułu 61 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, Inicjatywa 2200 ma na celu obserwację działań poszczególnych osób sprawujących funkcje publiczne i gospodarowanie przez nich mieniem publicznym. W konsekwencji działalność ma na celu dbanie o przestrzeganie interesów całej lokalnej społeczności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.