fot. UM Łeba

Przedstawiciele Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie uczestniczyli w zimowej trasy promocyjnej Łeby Winter Tour – Promo Łeba 2013, która miała miejsce w Beskidzie Śląskim.

fot. UM Łeba
fot. UM Łeba

W Ustroniu 14-15 lutego, przy wejściu na Kolej Linową Czantoria dziennie przebywało około 6 tys. osób oraz w Szczyrku 16-17 lutego na stoku w Czyrnej, podczas Zimowego Pucharu Radia ZET w Beskidzkiej 5, z którego z kolei dziennie korzystało około 5 tys. osób.

– Zachęcaliśmy w ten sposób tamtejszych mieszkańców oraz obecnych turystów do wypoczynku w Łebie i całym powiecie lęborskim. Ukazaliśmy „perełki” naszej okolicy takie jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, dzięki którym m.in. jest unikatem na skalę europejską – mówi Paweł Dąbrowski, asystent burmistrza Łeby.

Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłużyły piaskownica dla najmłodszych  wypełniona morskim piaskiem, parawany oraz parasole, w taki sposób, aby utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem, przeniesionym na ten czas w równie piękny zimowy beskidzki krajobraz. Każdego dnia przeprowadzany był konkurs wiedzy o Łebie i regionie, w którym m.in. można było wygrać weekendowe pobyty ufundowane przez WILLĘ LATARNIK w Łebie, ZDROWOTEL Łeba oraz PRZYSTAŃ ŁEBA Resort&Restaurant, bilety wstępu do atrakcji i upominki sprezentowane przez Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park Sarbsk, smakołyki producenta przysmaków rybnych DOS w Łebie, specjał Browaru Łebskiego oraz niepowtarzalne łebskie pamiątki.

Najczęściej łebskie stoisko odwiedzali turyści z województw śląskiego i łódzkiego, którzy jednocześnie byli mile zaskoczeni egzotycznym widokiem nadmorskiej Łeby na stokach narciarskich.

Galeria

fot. UM Łeba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.