fot. policja

W lęborskiej komendzie policji planowany jest remont. W pomieszczeniach byłego magazynu powstaną garaże dla służbowych aut oraz pomieszczenia biurowe.

fot. policja
fot. policja

W ramach planu standaryzacji obiektów policji, który realizowany jest w całym kraju, również w Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku zostanie przeprowadzony gruntowny remont. Obskurny budynek stojący przy komendzie zostanie przekształcony w garaże dla policyjnych samochodów. Powstaną tam również pomieszczenia biurowe. Niegdyś pustostan był używany jako magazyn, teraz stoi bezużyteczny.

Garaże dla samochodów parkowanych dotychczas „pod chmurką” będą na parterze. Na piętrze znajdą się sale wykładowe, biura dla pracowników cywilnych i służb logistycznych. Będą również pomieszczenia dla policjantów przewodników psów służbowych połączone z kojcami. W budynku znajdzie się także sala narad.

Wyremontowane zostanie również wejście do budynku głównego komendy. Będzie ono przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach inwestycji powstaną też toalety dla petentów.

Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków Komendy Głównej Policji. Termin rozpoczęcia prac zależy od procedury przetargowej, która wyłoni wykonawców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.