fot. archiwum

12 stycznia na Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Lęborku odbędzie się Noworoczny Turniej Charytatywny FILIP CUP 2013.To już druga edycja imprezy, podczas której sympatycy lęborskiej Pogoni zbierają pieniądze dla Filipa Czaji.

fot. archiwum
fot. archiwum

W piłkarskim turnieju zagrają drużyny juniorów starszych i młodszych (16-18 lat) z całego Pomorza (m.in. Gwardia Koszalin, Gryf Słupsk, Salos Słupsk, Bytovia Bytów). Pogoń Lębork w tym roku będą reprezentować dwie drużyny: Pogoń Lębork 95 trenera Andrzeja Małeckiego zagra w grupie starszej, drużyna Pogoń Lębork 96 trenera Rafała Bartoszka w młodszej. Start turnieju w sobotę godz. 9.

W organizację tego charytatywnego przedsięwzięcia zaangażowało się Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lębork, głównym organizatorem turnieju jest Sebastian Myszk i Kaszubskie Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne. Celem przedsięwzięcia jest pomoc dla Filipa Czaji, młodszego brata jednego z kibiców Pogoni.

Więcej informacji o potrzebach Filipa i zasadach przekazywania 1% z podatku dochodowego można przeczytać na stronie www.filipczaja.infocity.pl.

Patronat medialny nad turniejem Filip Cup 2013 objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe
mat. prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.