Fot. Fundacja Realu Madryt

Wkrótce rozpocznie się kolejny, tym razem zimowy obóz sportowo-rekreacyjny Fundacji Realu Madryt. Od 12 do 18 lutego 2013 r. dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat poznawać będą tajniki treningu piłkarskiego prowadzonego w jednym z najlepszych klubów sportowych świata.

Campy Fundacji Realu Madryt to obozy dzienne oraz całodobowe dopasowane do odpowiednich grup wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-14 lat i 15-17 lat.  Campy dzienne nie obejmują noclegu. Na trening uczestnicy przyjeżdżają sami lub są przywożeni przez opiekunów. Dzień rozpoczyna się o godzinie 8.30 od śniadania i kończy o 17.00. Campy całodobowe to obóz z noclegiem i pełnym wyżywieniem.

Fot. Fundacja Realu Madryt
Fot. Fundacja Realu Madryt

Każdego dnia uczestnicy obozu wezmą udział w dwóch półtoragodzinnych treningach piłkarskich, a po każdym z nich czekają ich dwie godziny lekcyjne nauki języka hiszpańskiego. Łącznie w czasie całego obozu odbędzie się 18 półtoragodzinnych treningów i tyle samo jednostek zajęć z języka hiszpańskiego. W zajęciach może wziąć udział 100 dzieci. Koszt wynosi 1500 zł.

Treningi odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 28 im. Lotników Polskich w Babich Dołach, w której Fundacja Realu Madryt otworzy jedną ze swoich Sportowych Szkół Integracji Społecznej. Od września przyszłego roku będzie mogła uczyć się w niej setka dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Bezpłatne zajęcia sportowe i edukacyjne odbywać się będą po lekcjach. Poprowadzą je nauczyciele ze szkoły przeszkoleni przez Fundację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.