fot. policja

Dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Słupsku wspólnie ze słuchaczami słupskiej Szkoły Policji i strażnikami gminy Słupsk przekazali świąteczne paczki najuboższym. Akcję „Świąteczna paczka” mundurowi zorganizowali już po raz trzeci. W tym roku   wsparł ich również Bank Żywności, Polski Czerwony Krzyż oraz sołtys Głobina.

Akcja rozpoczęła się wczesnym rankiem, w piątek. Policjanci przekazali świąteczne prezenty 40 rodzinom z regionu słupskiego. Wszystkie wytypowali dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Słupsku. To oni, pracując na co dzień wśród  mieszkańców powiatu, doskonale orientowali się w ich sytuacji bytowej – dzięki temu pomoc trafiła tam, gdzie  była najbardziej potrzebna.

fot. policja
fot. policja

W przygotowaniu paczek pomógł słupski oddział Banku Żywności oraz Polski Czerwony Krzyż. Akcję „Świąteczna paczka” kilka lat temu stworzyli członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK, działający w słupskiej Szkole Policji. Z roku na rok udaje się przygotować coraz większą liczbę  prezentów. Niestety, z roku na rok rośnie także liczna potrzebujących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.