fot. archiwum - policja.pl

Posterunek Policji w Nowej Wsi Lęborskiej już niedługo zostanie zlikwidowany. Takie działanie wynika m.in z powodu konieczności usprawnienia pracy policji. 

fot. archiwum - policja.pl
fot. archiwum – policja.pl

Z dniem 1 stycznia 2013 roku nastąpi formalna likwidacja Posterunku Policji w Nowej Wsi Lęborskiej. W rzeczywistości już od dnia 21 grudnia 2012 roku posterunek ten przestanie funkcjonować w swej dotychczasowej siedzibie. Zmiana ta podyktowana została m.in. koniecznością usprawnienia pracy policji oraz poprawy poziomu bezpieczeństwa na terenie powiatu lęborskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Lęborku zapewnia, że w nowej strukturze organizacyjnej pomoc policji wszystkim zostanie zapewniona w niemniej sprawny i skuteczny sposób. Dotychczasowe zadania Posterunku Policji w Nowej Wsi Lęborskiej przejmą funkcjonariusze KPP w Lęborku, a teren gminy Nowa Wieś Lęborska obsługiwany będzie nadal przez tych samych dzielnicowych. W sprawach niecierpiących zwłoki, podobnie jak dotychczas, kontaktować należy się z oficerem dyżurnym KPP w Lęborku pod nr telefonu 997(połączenie z aparatu stacjonarnego) lub 112(połączenie z telefonu komórkowego).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.