Fot. GK

Do Sądu Rejonowego w Słupsku wpłynął akt oskarżenia przeciwko Ilonie S. i Piotrowi P. za napad na mieszkańca Małopolski, który chciał zostać… ugryziony przez wampirzycę. Dziewczyna zwabiła mężczyznę na portalu dla miłośników wampirów.

Fot. GK

Słupska Prokuratura Rejonowa oskarżyła o rozbój 19-letnią dziewczynę i jej 22-letniego przyjaciela, którzy pobili i okradli mężczyznę z okolic Krakowa. Ilona S. poznała 57-latka przez Internet na portalu dla miłośników wampirów. Obiecała mu, że gdy przyjedzie do Słupska i wynagrodzi jej starania, ona ugryzie go jak prawdziwa wampirzyca. Mieszkaniec Małopolski przyjechał w maju na wybrzeże pociągiem zabierając ze sobą 10 tys. zł. Dziewczyna wyszła po niego na dworzec i zwabiła do kamienicy przy ul. Mickiewicza. Tam napadł na niego jej kompan. Razem pobili i obrabowali mężczyznę.

– Poszkodowany Andrzej L. powiadomił policję, a szczegóły jego korespondencji z dziewczyną pomogły w dotarciu do napastników.  Akt oskarżenia skierowaliśmy właśnie do sądu – informuje Dariusz Iwanowicz, słupski prokurator rejonowy.

Oskarżeni w śledztwie przyznali się do zarzutów. Policja odzyskała niewielką część pieniędzy, bo słupszczanin kupił sobie samochód.  Wkrótce sąd wyznaczy termin rozprawy. „Wampirzycy” i jej wspólnikowi grozi 12 lat więzienia. Mimo to odpowiadać będą z wolnej stopy, bo sąd ich nie aresztował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.