fot. eMBi Crew

Około 200 uczestników weźmie udział w zawodach tanecznych Eat Your Feet vol.1, organizowanych przez rumską Grupę Taneczną EMBI oraz MOSiR. Impreza odbędzie się 24 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Rumi. Start 12:30

Fot. eMBi Crew

Osiem osób tworzących EMBI robi to co kocha, a przy okazji chce zarazić swoją pasją inne osoby. Organizują pierwszą edycję zawodów tanecznych EYF. – Zawody Eat Your Feet mają na celu propagowanie kultury hip-hopowej, a szczególnie jednego z jej elementów, jakim jest taniec. Wydarzenie to ma pokazać czym tak naprawdę jest street dance, a także zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez rozwijanie pasji i zainteresowań – informuje Dorota Próchnicka z EMBI. Organizatorzy zapowiadają udział ponad 200 uczestników i jeszcze większą liczbę widzów, których pomieści 24 listopada hala widowiskowo-sportowa MOSiRu w Rumi.

Podczas zawodów będzie można wystartować w trzech kategoriach: hip-hop solo, house dance solo oraz hip-hop formacje, dodatkową atrakcją będzie showcase zorganizowany przez jednego z organizatorów imprezy – grupę eMBi Crew. Udział w zawodach może wziąć każdy powyżej 14 roku życia. Rangę zawodom z pewnością podniesie jury w składzie: Kari – reprezentantka jeden z najlepszych polskich ekip street danceowych – DPS Kollektiv. Finalistka programu telewizyjnego „ Mam Talent” oraz wielokrotna laureatka najważniejszych zawodów street danceowych w kraju i za granicą. Sheva – czołowy przedstawiciel polskiej sceny poppingowej, a także hip hopowej. Związany z ekipą Royal Family Poppers oraz Deep Side. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień w prestiżowych zawodach w Polsce i na świecie. Ewulin to reprezentantka warszawskiej ekipy TST. Tancerka mocno ugruntowana w kulturze hip hopu. Taniec jest jej sposobem na wyrażenie siebie. Najważniejsze osiągnięcia: I miejsce Funkin Stylez Poland 2011, I miejsce Your Original Style Wrocław 2011 oraz I miejsce Urban Dance Meting vol. 3 2011. Kolejnym jurorem jest Adam Karpiński – reprezentant wrocławskiej ekipy Co Jest Crew. Jego wiodącym stylem jest house. Swoje doświadczenie zdobywał na warsztatach z najlepszymi tancerzami z całego świata. Finalista zawodów takich jak Wirująca Strefa, Your Original Style czy Quens Style Zone.

Całą imprezę poprowadzą Rademenez, czyli Radosław Blonkowski – B boy, raper beatboxer oraz feestylowiec oraz Dj Define, czyli Stanisław Kuhnen. Grywa w wielu klubach oraz imprezach street danceowych. Eat Your Feet będzie imprezą cykliczną, odbywającą się raz w roku w listopadzie.

Grupa Taneczna EMBI ma na swoim koncie wiele nagród i tytułów. Występowała m.in. na Top Trendy w Sopocie czy deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

 

Fot. Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.