fot. Milena Misztal

Choć trudno w to uwierzyć, z Poznania można zobaczyć morze. W stolicy Wielkopolski stanęły cztery lunety, dzięki którym możemy przenieść się nad Bałtyk.

fot. Milena Misztal

Województwo pomorskie postanowiło nawet jesienią i zimą promować się w Wielkopolsce. Podczas odbywających się w Poznaniu Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2012, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zorganizowała akcję  „Poznań z widokiem na… Pomorskie”.

W czterech najbardziej uczęszczanych punktach Poznania: przed gmachem opery, przy Starym Browarze, na placu Wolności, przed wejściem wschodnim na tereny MTP, osoby stęsknione za plażą mogą za pomocą niezwykłych lunet oglądać pokazy slajdów. Kolorystyka lunet – zielona, żółta, czerwona i niebieska – nawiązuje do czterech pór roku. Przez każde z urządzeń optycznych przenosimy się nad Bałtyk wiosną, latem, jesienią i zimą.

Dla osób, które zdecydują się podziwiać morze przez niezwykłe lunety, przygotowano szereg atrakcji, między innymi darmowe bilety lotnicze z Poznania do Gdańska oraz pakiety weekendowe dla całej rodziny w najpiękniejszych zakątkach województwa pomorskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.