Sołecka liga w Wicku

30 listopada 2010r. | Drukuj

Już po raz drugi w gminie Wicko rozegrana została sołecka liga w piłkę nożną. Inicjatorem utworzenia ligii i jednocześnie prowadzącym zawody na boisku sportowym Orlik w Wicku był animator sportu Jarosław Leszkowski.

W rozgrywkach wzięło udział 19 drużyn (11 w kategorii seniorzy i 6 w kategorii juniorzy). Nad przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia Wiktor Rejmak.

W niedzielę 28 listopada, podczas uroczystego podsumowania II edycji Sołeckiej Ligii w Piłkę Nożną wręczono dyplomy, medale, statuetki i nagrody.

Fot. wicko.pl

W kategorii juniorzy najlepszą drużyną okazała się drużyna Białogarda II, najlepszym zawodnikiem Piotr Janiszek, zaś strzelcem Jakub Majtacz. W starszej kategorii również zwyciężyła drużyna z Białogardy. Najlepszym zawodnikiem okazał się Rafał Chleba, strzelcem Jarosław Leszkowski, a bramkarzem Karol Adamski. Gratulujemy!


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz