fot. Andrzej Jaworski

Biuro poselskie Andrzeja Jaworskiego (PiS) w Sopocie ktoś ostrzelał najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. Policja potwierdza informację o dwóch otworach w oknie, które jest oklejone portretem Lecha Kaczyńskiego.

O zdarzeniu poinformował policję i media sam poseł Andrzej Jaworski. Wszystko wskazuje na to, że ktoś strzelał z broni pneumatycznej do portretu prezydenta Lecha Kaczyńskiego w oknie biura poselskiego posła PiS w Sopocie.

fot. Andrzej Jaworski

– W oknie są dwa otwory, prawdopodobnie po kulach z wiatrówki – mówi poseł Andrzej Jaworski.  – Jeśli takie rzeczy dzieją się w centrum miasta i są wymierzone w osobę nieżyjącego prezydenta, to jest to coś poważnego – dodaje poseł PiS i podkreśla, jest to efekt „zezwierzęcenia” niektórych ludzi.

– We wtorek policja otrzymała zgłoszenie, że pracownicy biura ujawnili w oknie dwa otwory – potwierdza sierż. sztab. Marta Augustyn, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
Na miejscu jest policja oraz technicy, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że są  dwa otwory w szybie, która jest oklejona portretem śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.