fot. KPP Lębork

Asp.sztab. Cezary Kossewski objął dzisiaj stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Łebie. W uroczystym przekazaniu komisariatu uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu, miasta Łeby służb mundurowych oraz kierownictwo KPP w Lęborku.

fot. KPP Lębork

Od 1 października Komisariat Policji w Łebie ma nowego komendanta. Stanowisko Komendanta KP Łeba objął asp.sztab. Cezary Kossewski. Nowo mianowany przełożony policjantów z Łeby ma 39 lat, w Policji służy od 1998 roku. Swoją służbę rozpoczął w KPP Lębork w Wydziale Prewencji a po kilku latach swoją karierę rozwijał w służbach kryminalnych lęborskiej Policji. W latach 2004 – 2009 pełnił służbę w strukturach Komendy Głównej Policji. Od 2009 roku z powrotem służył w lęborskim garnizonie w służbach kryminalnych w tym na stanowisku kierowniczym. Po ogłoszeniu w sierpniu b.r. konkursu na stanowisko Komendanta komisariatu w Łebie, złożył stosowne dokumenty, przeszedł procedurę konkursową i decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku insp. Jacka Partyki, został mianowany z dniem 1 października 2012 roku na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Łebie.

Poprzedni komendant został odwołany ze stanowiska po aferze, którą ujawnił jeden z mieszkańców. Na przekazanych przez niego mediom oraz policji nagraniach, komendant radził jednemu z łebskich przedsiębiorców, aby swoje problemy rozwiązał sam, a on nie wykryje sprawcy.

2 KOMENTARZE

  1. Gratuluję policji z Łeby za przynajmniej dziwne zachowanie,,,widać że macie wyjebane na wszystko….. pozdrawiam..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.