fot. KPP Lębork

Dwóch mężczyzn podejrzanych o przywłaszczenie telefonu oraz groźby nożem jego właścicielowi, zatrzymali policjanci z Lęborka. Dzisiaj mężczyźni zostaną przesłuchani przez prokuratora. Osobie, która używa gróźb w celu pozostania w posiadaniu skradzionej rzeczy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Lębork

Policjanci z Lęborka zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, podejrzanych o przywłaszczenie telefonu komórkowego o wartości 500 zł. Jeden z mężczyzn zabrał pozostawiony na parapecie telefon a drugi aby pozostać w jego posiadaniu zagroził nożem 22 letniemu właścicielowi komórki. Następnie mężczyźni uciekli a telefon sprzedali za 10 zł, 61 letniemu znajomemu z Lęborka. Chwilę po zdarzeniu dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów a telefon odzyskany. Dwaj zatrzymani w wieku 36 i 56 lat byli pijani mając w orgazmie prawie 3 promile alkoholu. Noc spędzili w policyjnej celi trzeźwiejąc a dzisiaj zostaną przesłuchani przez Prokuratora.

Osobie, która używa gróźb w celu pozostania w posiadaniu skradzionej rzeczy grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo odpowie również mężczyzna któremu zatrzymany sprzedał telefon w „okazyjnej cenie”, grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.