fot. Polturismo.pl

W sobotę, 4 sierpnia nastąpiła symboliczna inauguracja turystycznej linii autobusowej – Eco-Line. Ten nowy środek transportu jest nową atrakcją dla turystów, ale i codziennym środkiem lokomocji dla mieszkańców.

fot. Polturismo.pl

Na terenie Sopotu zostało ustawionych 15 przystanków dla turystów, którzy chcą przemieszcza się po Sopocie nowoczesnym transportem zasilanym energią elektryczną. Tego typu rozwiązania od lat doskonale funkcjonują na świecie i w wielu miastach europejskich. W Polsce Sopot jest pionierem w opracowaniu tego typu infrastruktury przystanków regularnej linii turystycznej. Projekt wdrożenia tego produktu turystycznego został zrealizowany przez trzech partnerów Lokalna Organizację Turystyczną, Gminę Miasta Sopotu i operatora linii –podmiot prywatny, który jest właścicielem pojazdów. Linia Eco –Line dedykowana jest również dla mieszkańców Sopotu, którzy w ramach uprawnień” Karty sopockiej” będą posiadali 30% zniżkę na bilety na całej trasie i w dowolnym wariancie biletowym.

mat. prasowe

1 KOMENTARZ

  1. Sopot to wyjątkowe miasto i dla mieszkańców i dla turystów. Super mikroklimat, wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, morze, plaża…jak ktoś planuje spędzić urlop w tym kurorcie to polecam zajrzeć tutaj: https://esopot.pl/pl/ Jest mnóstwo ciekawych i formacji na temat atrakcji turystycznych w Sopocie, atrakcji dla dzieci, miejsc gdzie warto zjeść, spać itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.