fot. Policja Wejherowo

Policjanci zatrzymali w Rumi trzech młodych mężczyzn, z których jeden był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Kierowca BMW był pod wpływem marihuany. Teraz odpowie zarówno za posiadanie narkotyków oraz może odpowiedzieć za kierowanie samochodem pod ich wpływem.

fot. Policja Wejherowo

Wczoraj wieczorem kryminalni z wejherowskiej komendy realizując działania „Stop Narkotykom” zatrzymali w Rumi 3 mężczyzn. Policjanci zauważyli, jak kierowca samochodu marki BMW na widok mundurowych wyrzucił przez okno jakieś „zawiniątko”. Gdy funkcjonariusze podeszli bliżej 20-latek był bardzo zdenerwowany. Mundurowi sprawdzili odrzucone „zawiniątko” i okazało się że są tam narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania 20-letniego kierowcy z Rumi, kryminalni znaleźli w skrzyni na pościel pod łóżkiem więcej narkotyków. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli 6 porcji marihuany oraz około 48 porcji amfetaminy.

Kierowca samochodu bmw został poddany badaniu testerem do wykrywania substancji narkotycznych i badanie to potwierdziło, że był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy i dzisiejszą noc spędził w policyjnej celi. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty za posiadanie narkotyków oraz może odpowiedzieć za kierowanie pojazdem mechanicznym pod ich wpływem.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za kierowanie samochodem pod wpływem substancji odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Niewykluczone, że 20-latek usłyszy zarzut za handel narkotykami, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

1 KOMENTARZ

  1. Wstąpić proszę do Sparty przy ulicy Różanej po kokainę. Tam pan Robert obsłuży uprzejmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.