Fot. KWP

21-letni Wejherowianin podejrzany o rozbój został zatrzymany przez policję w Urzędzie Stanu Cywilnego. Tuż przed weselem pan młody trafił do aresztu, a noc poślubną spędził samotnie w celi.  Za popełnione przestępstwo grozi mu 12 lat więzienia.

Fot. KWP Zatrzymany pan młody w wejherowskim areszcie

Jak informuje policja, mieszkaniec Wejherowa, który trafił do policyjnego aresztu, dzień wcześniej brał udział w rozboju. Śledczy przesłuchali mężczyznę, który dzisiaj usłyszy zarzuty. Noc poślubną spędził samotnie w policyjnym areszcie.
Rano policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali drugiego ze sprawców rozboju, do którego doszło w niedzielę wieczorem. Razem napadli na 22-letniego wejherowianina, pobili go i zabrali mu dwa telefony komórkowe oraz portfel.

Kryminalni pracując nad sprawą tego rozboju zauważyli w poniedziałek około południa, jednego z podejrzanych, gdy szedł ulicą odświętnie ubrany. Okazało się , że zmierza do Urzędu Stanu Cywilnego w Wejherowie. Policjanci poczekali na niego na zewnątrz. Gdy młoda para wyszła z Pałacu Przebendowskich, funkcjonariusze zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.