fot. Tiger GYM

Tuż po wakacjach w Galerii Rumia Dariusz Michalczewski otworzy swój kolejny klub fitness – Tiger Gym. We wrześniu na powierzchni prawie 795 mkw. na Rumian czekać będzie jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów do ćwiczeń w mieście. Nie zabraknie sal do ćwiczeń, zajęć fitness, sauny a nawet solarium i baru.

fot. Tiger GYM

 Na poziomie +1 w Galerii Rumia zostanie otwarty we wrześniu należący do sieci Dariusza Michalczewskiego – Tiger Gym. Fitness klub będzie obejmował m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe, sauny suche i parowe oraz solaria i bary. Klub będzie w pełni klimatyzowany i wyposażony w najwyżej klasy sprzęt sportowy światowego producenta – amerykańskiej firmy Cybex. – Siłownia podzielona zostanie na cztery strefy. Każda strefa oferuje odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych, a ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera – mówi Joanna Łacny, kierownik ds. marketingu i PR Galerii Rumia. – W strefie treningu kształtującego i siłowego ćwiczenia odbywać się będą na nowoczesnych maszynach, działających na wyizolowane grupy mięśniowe.

Strefa zdrowy kręgosłup wyposażona zostanie w specjalistyczne maszyny, które działają w sposób wzmacniający na mięśnie tułowia i brzucha, stabilizując jednocześnie kręgosłup. Strefa wolnych ciężarów to miejsce dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie na siłowni. W strefie Cardio odbywać się będą treningi wytrzymałościowe, spalające tkankę tłuszczową oraz poprawiające wydolność i pracę układu sercowo – naczyniowego. Urządzenia Cardio wyposażone są w dotykowe panele LCD, które w trakcie ćwiczeń, umożliwiają odtwarzanie muzyki oraz filmów z własnych nośników USB, IPhona, czy też IPoda. Klub Tiger Gym dysponować będzie również salą zajęć rowerowych, która wyposażona zostanie w kilkanaście specjalistycznych rowerów treningowych światowego lidera w dziedzinie spinningu firmę Spinner.

Klub będzie otwarty codziennie w godzinach 6.30 – 22.00 oraz w weekendy w godzinach 9.00 – 21.00. Zajmie on powierzchnię prawie 800 mkw. Karnet miesięczny w promocyjnej cenie za jedyne 99 zł będzie można nabyć na stoisku TIGER GYM w GALERII RUMIA już od 1 lipca 2012r. Tiger Gym działa już w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku oraz Centrum Handlowym Rental Park w Gdańsku.

Galeria

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.