mat. prasowe

Leon Hendrix, młodszy brat legendarnego Jimiego Hendrixa, zagra koncert w Lęborku. Na to niebywałe muzyczne wydarzenie Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza 20 maju.

mat. prasowe

Leon Hendrix to młodszy brat Jimiego Hendrixa, uważanego za najwybitniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej. W kwietniu i w maju 2012 roku gitarzysta wystąpi w Polsce ze swoim zespołem The Leon Hendrix Band. Na jego trasie nie zabraknie również Lęborka. Na fanów rocka czeka olbrzymi zastrzyk rockowych rytmów i mocnego brzmienia, a także okazja spotkania z gwiazdą tej muzyki.

– To będzie święto dla wszystkich fanów bluesa i rocka – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata. – Jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się i posłuchać brata najwybitniejszego gitarzysty w historii muzyki rockowej. Leon zagra w trakcie koncertu utwory swojego sławniejszego brata. Cały koncert będzie poświecony pamięci Jimiego Hendrixa.

Leon Hendrix, tak jak jego legendarny brat, jest gitarzystą. Leon przez ostatnich kilka lat występował wraz z zespołem The Magic Carpet Ride. Obecnie jest liderem The Leon Hendrix Band, który w 2006 r. wydał album „Keeper of the Flame”.
Na koncercie w Lęborku nie zabraknie wykonania takich przebojów jak: „Hey Joe”, „Little Wing” czy „All Along the Watchtower”.

Koncert odbędzie się w niedzielę 20 maja 2012 roku w sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12. Początek o godzinie 20:00. Bilety w cenie 30 i 35 złotych dostępne są w kasie kina oraz w Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” przy Al. Niepodległości 6. Zachęcamy do wcześniejszego nabywanie wejściówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.