mat. prasowe

16 maja Rumia gościć będzie znaną aktorkę teatralną i filmową Aleksandrę Woźniak, znaną między innymi z ról Kasi w serialu stacji Polsat „13 posterunek” czy Agaty w serialu Złotopolscy.

mat. prasowe

W środę 16 maja 2012r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi przy ul. Pomorskiej 11 o godz. 18:30 gościć będzie aktorka Aleksandra Woźniak. – W trakcie spotkania zaprezentowane będzie demo aktorki. Pani Aleksandra opowie o aktorstwie o swojej przygodzie w tym zawodzie. – informuje Kinga Lanc z MBP w Rumi. Aleksandra Woźniak swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła prawie 20 lat temu. Jednak popularność zdobyła rolą posterunkowej Kasi w sitcomie Polsatu 13 posterunek (1997-1998, 2000) oraz jako Agata Gabriel, córka Ilony i Wiesława (Paweł Wawrzecki) w serialu TVP 2 Złotopolscy (2005-2007).

Teraz prawdopodobnie aktorka ma zostać jedną z nowych gwiazd popularnego od paru lat w Niemczech serialu „Verbotene Liebe” – „Zakazana miłość”. Z wykształcenia jest filologiem języka niemieckiego, biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, co z pewnością pomoże Woźniak otrzymać rolę. Informację o niemieckojęzycznej roli oraz zadać inne pytania aktorce będzie można na spotkaniu. Organizatorzy spotkania zapowiadają, że Woźniak przede wszystkim otwarta będzie na pytania gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.