www.tecza.slupsk.net

W niedzielne popołudnie mieszkańcy Rumi będą mogli spędzić swój czas z kulturą. Dla najmłodszych przedstawienie teatralna, dla dorosłych Biesiada Literacka z Bohdanem Łazuką.

www.tecza.slupsk.net

W najbliższą niedzielę 13 maja do Rumi przyjedzie Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska. Przedstawienie pod tytułem „Złote serce” wystawione zostanie w dwóch miejscach. Najpierw, o godz. 12 w Klubie Parafialnym Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza przy ul. Podgórnej 1 na Zagórzu, a o godz. 15.30 – w Domu Kultury „Janowo” przy ul. Pomorskiej 11. Przedstawienie „Złote serce” to wiele popularnych wątków, zaczerpniętych z rodzimych baśni, podań i legend opowiadających, na przykładzie baśniowych bohaterów, o emocjach i różnych charakterach. Spektakl trwa 65 minut z przerwą i przeznaczony jest dla Widzów od lat 3.

Po spektaklu w Domu Kultury „Janowo”, również tego samego dnia na spotknie z Biesiadą Literacką przyjedzie Bohdan Łazuka – aktorem filmowym i teatralnym, piosenkarzem . Spotkaniu towarzyszy promocja książki pt. „Przypuszczam, że wątpię”. Jego biografię można utkać z samych anegdot. Wiele z nich znajdą czytelnicy tej książki. Bohdan Łazuka dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat rodziny, zawodu aktora, Polski, cywilizacji. I prosi, żeby nie traktować jego historii jako zamkniętej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

www.merlin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.