fot. UM Łeba

Pod takim tytułem odbyła się w Łebie kilkudniowa impreza majówkowa. Do kurortu przyjechali turyści z całego kraju i zagranicy, spragnieni wypoczynku nad polskim morzem.

fot. UM Łeba

Samorząd lokalny wraz z Radiem Zet, sponsorami, którymi byli m.in. przedsiębiorcy miasta Łeby, ufundował swoim gościom wiele niespodzianek.

Zabawa polegała na wypełnianiu kart uczestników, zbieraniu punktów za noclegi, posiłki w lokalnych barach, atrakcje turystyczne i pobyty w SPA. Każdy z gości mógł wygrać również nagrody rzeczowe, pobyty weekendowe, czy usługi w centrach urody. W tym samym czasie podobna zabawa odbywała się w Szczyrku i Mikołajkach.

Inicjatywa, jak nas poinformowali pracownicy Informacji Turystycznej, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nie było gościa, który w trakcie konkursu nie wygrałby nagrody. Do wzięcia były plecaki, namioty, torby turystyczne oraz przede wszystkim pobyty weekendowe. Turyści z Łeby wygrane pobyty spędzą w Szczyrku lub Mikołajkach, a turyści z tych dwóch miejscowości w Łebie. Jest to nie tylko forma zabawy, ale możliwości rozreklamowania uroków miejscowości biorących w niej udział.

Akcentem promocyjnym było także informowanie przez redakcję radia o atrakcjach, wydarzeniach i walorach tych trzech miejscowości. W następnym roku władze miasta planują powtórzyć wydarzenie.

Ewa Horanin

Galeria

fot. UM Łeba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.