mat. prasowe

W święto europejskich państw, które przypada na 9 maja, odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi koncert pt. „Muzyczny Dialog Kultur”. Usłyszeć będzie można między innymi hiszpańskie melodie.

mat. prasowe

Koncert odbędzie się w Dniu Europy, 9 maja 2012 r. o godz. 18 30  w Filii nr 4 przy ul. Górniczej 19 w Rumi.  W repertuarze muzyka hiszpańska, żydowska, irlandzka oraz Kwartet smyczkowy F-dur op. 96 „Amerykański” Antonin Dvorak. – Niepospolite interpretacje repertuaru muzyki klasycznej w kameralnym otoczeniu biblioteki zapewnią niezapomniane przeżycia… aż do kolejnego muzycznego spotkania z artystami. – mówią założyciele Fundacji Art2You.

9 maja usłyszeć będzie można utwory w wykonaniu m.in.. Kwartetu Smyczkowego „Gridendo” w składzie: Łukasz Perucki, Joanna Aksnowicz (skrzypce), Marta Hirsch (altówka), Iza Joachimowska (wiolonczela), a także interpretacje znanych utworów muzyki rozrywkowej solo i w duecie – w składzie Roksana Błąkała (skrzypce), Krzysztof Pawłocki (gitara). Na spotkanie z muzyką zaprasza Miejska Biblioteka w Rumi oraz Fundacja Art2You.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.