sxc.hu

W poniedziałek, 5 -go marca w Sopocie zostaną zamknięte dwie ulice: Bitwy pod Płowcami i Sobieskiego. Będą wyznaczone objazdy, a w  związku z pracami zmienią się również trasy autobusów nr 144 i 185.

sxc.hu

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w poniedziałek 5 marca nastąpi wznowienie robót związanych z przebudową ulicy Bitwy pod Płowcami na odcinku od ronda Hestii do  ul. Polnej. Wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu związane z całkowitym zamknięciem ul. Bitwy pod Płowcami, objazd pomiędzy dolnym Sopotem i Gdańskiem wyznaczony zostanie poprzez ul. Łokietka i Gospody. W trakcie przebudowy ulicy i prowadzenia robót budowlanych dojazd do posesji położonych przy zamkniętym odcinku ulicy będzie utrudniony lub niemożliwy. Roboty będą prowadzone do końca maja br.

W poniedziałek, 5 marca nastąpi także rozpoczęcie robót budowlanych związanych z budową dróg rowerowych wzdłuż ulicy Sobieskiego (odcinek od ul.Chrobrego- do ul.3 Maja) oraz ul.Kolberga (na odcinku skrzyżowanie–III LO do ul.Malczewskiego). Wprowadzone będą zmiany organizacji ruchu związane z całkowitym zamknięciem odcinka ul.Sobieskiego od ul.Książąt Pomorskich do ul.3Maja. Objazd wyznaczony zostanie poprzez ul.Chopina i ul.Kościuszki.

W trakcie prowadzenia robót dojazd do posesji położonych przy zamkniętych odcinkach ulic będzie utrudniony lub niemożliwy. Zmiana organizacji ruchu na czas przedmiotowej budowy spowoduje również zmianę trasy autobusów o nr 144 i 185.

Po zakończeniu budowy nastąpi zmiana docelowej organizacji ruchu dopuszczająca jeden kierunek jazdy od ul.Książąt Pomorskich do ul.3 Maja.

1 KOMENTARZ

  1. Remont zakonczony i z Ksiazat trzeba skrecic w prawo w Sobieskiego po katem 90 stopni( w miejscu) by nie najechac na chodnik ( sciezke rowerowa )lub pojazd jadący Sobieskiego do 3-go Maja, a w lewo do 3-go maja zakret jest wyprofilowany właściwie – bezmyslnosc projektujacego lub odbierajacego nie zna granic. Tłumaczy Go tylko brak prawa jazdy, choć nie do końca gdyz tak wyprofilowany zakret powinien być w tym miejscu tylko przy zakazie skretu w prawo !!!. Całe skrzyzowanie jest podniesione i to jedyny powód ze kierowcy nie czuja ze najezdzaja na krawężnik i nie niszczą felg i opon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.