fot. Marcin Klukowski

Rozpoczęła się kolejna faza rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Rozegrano cztery spotkania, a za dwa tygodnie zespoły zmierzą się w rewanżach.

fot. Marcin Klukowski

W najlepszej sytuacji po pierwszym meczu jest zespół Romek Lębork, który pokonał Mechaniol 2:0 i aby awansować do następnego etapu musi wygrać tylko jeden set w rewanżu. Pozostałe pojedynki kończyły się wynikami 2:1, po dość nerwowych sytuacjach. Jednostka Wojskowa Lębork po zwycięstwie rundy zasadniczej była w gronie faworytów, jednak pierwszy mecz w play-off nie wyszedł wojskowym. Zwycięstwo po nierównym meczu odnieśli zawodnicy Tom Blok Wejherowo.

Pojedynek pomiędzy Skojan Team Puck a Bojan Żubry również zakończył się wynikiem 2:1. W pierwszym secie zawodnicy z Pucka rozbili zagrywką Żubry, kolejne dwa sety były bardzo wyrównane i o wygranej decydowały
końcówki, wygrywane w przewagach. Lepsi okazali się zawodnicy Skojan Team Puck.

Kolejny mecz pomiędzy Baza 44 a Melange był ostatnim pojedynkiem tego dnia. Niespodziewanie zespół Baza 44 przegrał mecz w trzech setach i to  Melange jest w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Mecze rewanżowe odbędą się 11 marca i to właśnie wtedy poznamy 4 zespoły półfinałowe. Patrząc na wyniki pierwszych meczy i włożonego zaangażowania zawodników w rywalizacje można stwierdzić iż emocji na pewno nie zabraknie.

Wyniki:

  • Jednostka Wojskowa Lębork : Tom Blok Wejherowo 1:2
  • Romek Lębork  : Mechaniol Team 2:0
  • Skojan Team Puck : Bojan Żubry 2:1
  • Baza 44  : Melange  1:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.