fot. UM Łeba

Od jutra do soboty powiat lęborski i Miasto Łeba będą promować nasz region w południowej części Polski. Rozdając morski piasek, przedstawiciele lokalnych samorządów polecą wypoczynek w nadmorskiej części powiatu.

Już od jutra w Wiśle i od czwartku w Szczyrku przedstawiciele Urzędu Miasta w Łebie i Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku będą zachęcali do wypoczynku w nadmorskiej części powiatu. Skupiając się na rodzinach z dziećmi zaprezentują walory takie jak szerokie, piaszczyste plaże i ruchome wydmy w przepięknym Słowińskim Parku Narodowym. Dla zainteresowanych przygotowano złocisty piasek prosto z łebskiego wybrzeża.

fot. UM Łeba

– Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłuży nam morski piasek, leżaki, parawany, parasol itp. Zainteresowani będą mogli sfotografować się na niezwykłej plaży, tak aby utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem przeniesionym na ten czas w równie piękny górski krajobraz. – opowiada Paweł Dąbrowski, Asystent Burmistrza Miasta Łeby.

Dodatkowo na lęborskich stoiskach przewidziano loterię fantową z atrakcjami ufundowanymi przez lokalnych przedsiębiorców. Do wygrania jest nawet weekend majowy w Hotelu Wodnik w Łebie. Nie obędzie się także bez rybnych przysmaków.

W przygotowanie stoiska i promocję powiatu zaangażowało się bardzo wiele osób.

– Jesteśmy dumni z naszych przedsiębiorców i mieszkańców, którzy ponownie udowadniają nam, że potrafią zaangażować się w promocję naszego miasta i powiatu. Promocja regionalna jest, czymś bardzo ważnym, gdzie bez zaangażowania społecznego mieszkańców straciła by swoje znaczenie i nie miała by ona najmniejszego sensu. – podsumowuje Paweł Dąbrowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.