gdynia.policja.gov.pl

Trwają poszukiwania zaginionej Iwony Kitowskiej, dyrektorki gdyńskiego przedszkola. Od czternastego lutego nikt nie miał z poszukiwaną kontaktu. Ostatni raz kontaktowała się z córką dwa dni przed zgłoszeniem zaginięcia.

gdynia.policja.gov.pl

Od dnia 12.02.2012 roku, kiedy to ostatni raz kontaktowała się telefonicznie ze swoją córką nie pojawiła się w mieszkaniu ani w pracy. Nie skontaktowała się też w żaden inny sposób z rodziną czy ze znajomymi. W miejscu zamieszkania pozostawiła torebkę wraz z portfelem oraz dokumentami i telefonem komórkowym. Policja bardzo zaangażowała się w poszukiwania pani Iwony. Parę razy przeszukiwane były plaże, sprawdzany miejski monitoring, pytano się o zaginioną osoby na przystankach. Jednak do tej pory nie udało się natrafić na żaden ślad.

 Rysopis zaginionej – wzrost około 163 cm, waga około 100 kg, budowa ciał otyła, włosy proste jasny blond długości do ramion, oczy koloru niebieski, twarz owalna.

Znaki szczególne – pieprzyk na prawym i lewym policzku, blizna pooperacyjna na brzuchu po prawej stronie

Ubiór w chwili zaginięcia – prawdopodobnie ubrana w czarny płaszcz z kożuszkiem, czarne kozaki

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt :

Z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. (58) 66-21-155, lub z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod nr (58) 66-21-222, lub 112. Kontaktować można się także z rodziną zaginionej (889 16 80 99). Wyznaczyła ona nagrodę dla każdego, kto poda informacje, które przyczynią się do odnalezienia pani Iwony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.