fot. tandem-foto.pl

Kolejna szansa dla lęborczanek na zdobycie tytułu Miss Polski 2012. W najbliższą niedzielę 26 lutego w Willi Babilon Astoria odbędzie się druga tura castingu. Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę oraz wyjątkową okazję na osiągnięcie sukcesu.

fot. tandem-foto.pl

Po pierwszym castingu do Miss Polski, organizatorzy zadecydowali, że w Lęborku jest jeszcze wiele pięknych dziewczyn, które powinny dostać szansę startu w prestiżowym konkursie piękności. Dlatego też uzgodniono, iż kolejny casting odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godz. 16.00, ponownie w Willi Babilon Astoria. Tu ostatecznie zapadnie decyzja, które z pięknych lęborczanek wezmą udział w regionalnej gali Miss Polski Błękitnej Krainy 2012, która odbędzie się 31 marca.

– Zaproponowałem, aby zorganizować kolejny casting. Chcemy dać szansę udziału wszystkim pięknym dziewczynom z Lęborka. Naprawdę nie ma się czego wstydzić, a można wiele zyskać  – mówił po pierwszym castingu Henryk Czoska, przedstawiciel firmy Impressario organizującej wybory miss w Polsce.

Warunkiem udziału w castingu jest pobranie, wypełnienie oraz odesłanie ankiety zgłoszeniowej (kontakt pod adresem mailowym rejestracjamiss2012@o2.pl). Chętne kandydatki proszone są o zabranie ze sobą na casting: sukienki koktajlowej, butów na wysokim obcasie oraz dwuczęściowego stroju kąpielowego.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres rejestracjamiss2012@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 691 512 402.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.