fot. tandem-foto.pl

W sali balowej restauracji Babilon Astoria w Lęborku odbył się casting do gali Miss Polski Błękitnej Krainy, podczas którego swoje wdzięki zaprezentowało kilkanaście dziewczyn. Aby zwiększyć konkurencję, organizatorzy postanowili przeprowadzić kolejny.

Zobacz także: Casting do Miss Polski 2013 w Lęborku >>

fot. tandem-foto.pl

Jurorzy zachwalali wdzięk oraz zapał dziewczyn, które odważyły się wziąć udział w tego typu imprezie, organizowanej po raz pierwszy w Lęborku. Żałowali jedynie, że chętnych spróbowania sił w konkursie piękności z prawdziwego zdarzenia, było tak niewiele. Imprezę uświetniły również występy artystyczne Małgorzaty Stankiewicz, finalistki emitowanego na antenie TVN programu X-Factor oraz grupy tanecznej „Dreams” z Lęborka.

– Szkoda, że przyszło tak mało dziewczyn. Mam już swoje faworytki, ale czeka ich jeszcze dużo pracy. Muszą nad sobą popracować – powiedziała po castingu Anna Stankiewicz, miss Ziemi Kociewskiej 2010, która zasiadła w jury.

Zobacz także: Casting do Miss Polski 2013 w Lęborku >>

Organizatorzy chcą odnaleźć więcej pięknych kandydatek do tytułu Miss Polski Błękitnej Krainy. Dlatego zdecydowano o przeprowadzeniu kolejnego castingu, który odbędzie się znów w Babilon Astorii 26 lutego br. (niedziela) o godzinie 16:00. Każda z uczestniczek ma szansę wzięcia udziału w gali honorowej Miss Polski 2012 w Warszawie oraz zdobycia cennych nagród.

– Zaproponowałem, aby zorganizować kolejny casting. Chcemy dać szansę udziału wszystkim pięknym dziewczynom z Lęborka. Naprawdę nie ma się czego wstydzić, a można wiele zyskać  – mówił Henryk Czoska, przedstawiciel firmy Impressario organizującej wybory miss w Polsce.

Aby ośmielić zainteresowane uczestnictwem dziewczyny, ułatwić im występ przed jury i zwiększyć szanse na udział w gali, organizatorzy zaplanowali specjalne spotkanie, na którym powiedzą w jaki sposób przygotować się do udziału w castingu. Odbędzie się ono wkrótce w Babilon Astorii.

Więcej informacji o kolejnym castingu i spotkaniu przygotowawczym można uzyskać pisząc na adres rejestracjamiss2012@o2.pl lub dzwoniąc pod numer 691 512 402.

Galeria

fot. tandem-foto.pl

Zdjęcia w wyższej rozdzielczości dostępne są pod adresem http://tandem-foto.pl/inne/miss/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.