fot. Policja Lębork

Weekendowe działania kontrolne lęborskich służb mundurowych zakończone sukcesem. Policja informuje, że od piątku do soboty nie zatrzymano żadnego pijanego kierowcy ani prowadzących pod wpływem alkoholu.

fot. Policja Lębork

Dwa dni trwały wzmożone działania lęborskiej Policji wsparte przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej, Straży Leśnej i Straży Miejskiej, prowadzone na krajowej 6 oraz drodze 214, które miały na celu eliminowanie z ruchu kierowców prowadzących pod wpływem alkoholu i narkotyków. W wyniku prowadzonych przez dobę działań, policjanci i pozostali funkcjonariusze przy użyciu alkotestów oraz testerów narkotykowych sprawdzili ponad 40 kierowców.

– Jako sukces należy uznać to, że żaden z kontrolowanych użytkowników drogi nie był pod wpływem alkoholu ani środków odurzających.- poinformował Daniel Pańczyszyn, Oficer Prasowy Lęborskiej Policji.

fot. Policja Lębork

Działania tego typu prowadzone są cyklicznie przez lęborską policję i bardzo często udział w nich biorą wspólnie z Policją także funkcjonariusze Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej. Tym razem swój udział zadeklarowała także Straż Leśna i Straż Miejska, której f-sze czynnie włączyli się do działań a poza założeniami akcji kontrolowali również pojazdy przewożące drewno oraz złom pod kątem ujawniania przypadków łamania prawa.

[youtube_sc url=”http://youtu.be/S1gPLft3Cgw”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.