fot. Szkoła Policji w Słupsku

Ogromne zainteresowanie pracą w policji zaskoczyło Komendę Wojewódzką w Gdańsku. Aby uniknąć kolejek, zdecydowano o przyjmowaniu dokumentów w komendach miejskich i powiatowych. W Lęborku można je składać do 10 lutego.

fot. Szkoła Policji w Słupsku

– Zespół Kadr KPP Lębork informuje, że od dnia 25 stycznia 2012 r. do 10 lutego 2012 r. chętni kandydaci do pracy w Policji z terenu powiatu lęborskiego mogą składać dokumenty od godziny 8 do 14. Chętni proszeni są o zgłaszanie się na recepcji KPP Lębork ul. Toruńska 5 i zgłaszanie oficerowi dyżurnemu chęci złożenia dokumentów do Kadr – mówi Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej policji. – Prosimy również o rozsądne gromadzenie się w budynku KPP Lębork tak aby nie tworzyć dużych kolejek. Zgłoszenia wszystkich chętnych do służby w Policji, zostaną przekazane do KWP Gdańsk, nie obowiązuje kolejność zgłoszeń – dodaje.

Policja przypomina,  aby kandydaci zapoznali się z procedurą rekrutacyjną i w chwili zgłoszenia do KPP Lębork posiadali przy sobie wszystkie wymagane dokumentu. Osoby bez pełnego kompletu dokumentów nie będą przyjmowane.

Komplet dokumentów to: podanie o przyjęcie do służby adresowane do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku z wskazaniem jednostki Policji, w której kandydat chce pełnić służbę (z lewej strony podania margines 2.5 cm szerokości), wypełniony czytelnie, drukowanymi literami kwestionariusz osobowy kandydata do służby (część A i C), własnoręcznie napisany życiorys (z lewej strony życiorysu margines 2.5 cm szerokości), kserokopię dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu) np: świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom uzyskania tytułu. Na tym etapie rekrutacji, nie trzeba przynosić zdjęcia.

Szczegóły dotyczące naboru i potrzebnych dokumentów znajdują się na stronie – http://www.pomorska.policja.gov.pl/praca_nabor_informator.php?k=15&a=brak

Należy również spełniać podstawowe warunki: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.