fot. GK (archiwum)

Już w ten weekend, 21 i 22 stycznia odbędzie się VI Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego. Ponad tysiąc zapalonych tancerzy zapowiedziało przyjazd do Lęborka, by w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8, udowodnić kto z nich jest najlepszy.

fot. GK

W sobotę konkurs rozpocznie się o godz. 9.00 i skończy o godz. 21, a w niedzielę rozpocznie się o godz. 9.00 i zakończy się o godz. 17 uroczystą galą, podczas której zostaną wręczone nagrody.

Udział w festiwalu zapowiedziało aż 1.500 tancerzy z całej Polski. Organizatorem imprezy, jak co roku jest Piotr Zagrodnik, opiekun i choreograf Studia Tańca „Bravo”. W jury nie zabraknie również takich osób jak: Jakub Gręda – mistrz świata w tańcu Hip-Hop, Maciej Macias Wrzaszcz – słupszczanin, uczestnik V etapu programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, instruktor tańca Hause, Sebastian Białobrzeski – gdańszczanin, tancerz i choreograf tańca współczesnego, Aleksandra Kobielak, mistrzyni świata w fitness czy Daniela Rzeszot, która jest zawodową tancerką.

Festiwal odbywać się już będzie po raz szósty w Lęborku, gdyż cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno mieszkańców miasta, jak również samych uczestników z całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.