www.sxc.hu

Gdzie można pójść i jakie atrakcje czekają w sylwestrową noc spędzoną pod chmurką. Przegląd imprez organizowanych dla mieszkańców Gdyni, Gdańska i Małego Trójmiasta Kaszubskiego.

www.sxc.hu

W miastach Małego Trójmiasta Kaszubskiego królować będą DJ-je. W Wejherowie jak w roku ubiegłym bawić mieszkańców będzie DJ Any & Agata Jasińska. Mieszkańcy Wejherowa będą mieli okazję przywitać nowy rok przy muzyce elektronicznej. W Redzie DJ Sylwek przypomni najlepsze hity ostatnich lat, podobnie będzie w Rumi, czyli dyskotekowo. O godzinie 24:00 obowiązkowo pokaz sztucznych ogni w każdym z miast. Organizatorzy rumskiego sylwestra dodatkowo dla swoich gości przygotowali po powitaniu Nowego Roku – poczęstunek w postaci tortu, kawy i symbolicznej lampki szampana.

Na miejskiego sylwestra z gwiazdami polskiej estrady można się wybrać do Gdyni lub Gdańska. W Sopocie jak co roku, sylwestra dla mieszkańców organizowanego przez miasto Sopot nie będzie. – Ze względu na dużą ilość restauracji i pubów w mieście oraz odbywających się w nich imprez, organizowanie miejskiego sylwestra mijałoby się z celem. W tym roku Sopot nie dofinansuje także fajerwerków na molo, pozostawia to w gestii dzierżawcy mola oraz sopockich restauratorów – tłumaczy Magdaleny Jachim z Urzędu Miasta w Sopocie.

W Gdyni już o odpowiedni nastrój zadbają: DJ SEBA – Sebastian Drausal oraz gwiazda wieczoru – Halina Mlynkova z zespołem. Wspaniałe fajerwerki o północy trwać będą ponad 15 minut. Realizacją pokazu sztucznych ogni zajmą się mistrzowie tej profesji. Miasto Gdynia na organizację zabawy sylwestrowej przeznaczyło kwotę 190 tys. zł.

Gwiazdą wieczoru na Targu Węglowym w Gdańsku będzie Ewa Farna. Wcześniej jednak koncert poprzedzi 10 największych Hitów Radia ESKA, odliczanych i emitowanych ze sceny przez dj-ów i konferansjerów radiowych. Tuż przed północą Juniorzy Lechii Gdańsk wykopią w stronę publiczności 160 piłek, symbolizujących 160 dni do EURO 2012. Parę sekund przed ogłoszeniem Nowego Roku zostanie nawiązane bezpośrednie połączenie z najdokładniejszym na świecie zegarem pulsarowym, który umożliwi Gdańszczanom odliczyć czas do Nowego Roku z dziesięciokrotnie lepszą dokładnością niż dotychczas. Następnie niebo nad Gdańskiem rozświetli pokaz sztucznych ogni.

Galeria

Wejherowo, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.