http://www.facebook.com/PolskiBus

Polski Bus to nowy przewoźnik na polskim rynku usług transportowych, który rozpoczął swoją działalność w czerwcu 2011 roku. Z jego usług skorzystało już ponad 200 000 osób. Ceny na oferowanych trasach zaczynają się już od 2 zł!

http://www.facebook.com/PolskiBus

PolskiBus.com jest polską firmą świadczącą usługi ekspresowych przewozów autokarowych, która oferuje klientom możliwość szybkiego i komfortowego podróżowania między miastami po bardzo niskich cenach. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. Firma oferuje zaskakująco dobry komfort podróżowania. Za wykupiony bilet otrzymamy nie tylko samą usługę transportową, ale i darmowy dostęp do Wi-Fi, luksusowe skórzane fotele i duży limit bagażu, bez żadnych ukrytych opłat. Od czerwca bieżącego roku, kiedy to firma weszła ze swoją usługa na polski rynek, ponad 265 tysięcy pasażerów skorzystało z autobusów PolskiBus.

www.facebook.com/PolskiBus

Najczęściej wybieraną trasą była podróż z Gdańska do Warszawy. Przewoźnik dowiezie pasażerów z Gdańska do Warszawy w 6 godzin i 10 minut. Pociągiem tą samą trasę pokonuje się w ponad 7 godzin. Firma, żeby dorównać zapotrzebowaniu pasażerów, od 18 grudnia wprowadzi dodatkowe połączenia pomiędzy Warszawą i Gdańskiem. Autokary będą odjeżdżać co 2 godziny.  Wiemy, że pasażerowie uwielbiają nasze niskie ceny biletów, komfortowe autokary i bezpłatny dostęp do Internetu. Z przyjemnością wprowadzamy nowe połączenia, z których nasi klienci będą mogli skorzystać już podczas świątecznych i noworocznych podróży – powiedział Brian Souter, Prezes firmy Souter Holdings Poland. Osiem tras obsługiwanych przez PolskiBus.com łączy 17 miast w Polsce, w tym: Gdańsk, Ostródę, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Katowice, Kielce, Kraków, Zakopane, Lublin i Białystok. Ponadto PolskiBus.com obsługuje cztery europejskie stolice: Berlin, Bratysławę, Pragę i Wiedeń

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.